Czy warto wynająć biuro w rejonie Alei jerozolimskich w Warszawie?

Rejon Alei Jerozolimskich w Warszawie jest coraz to popularniejszym miejscem do wynajmu biura do wynajęcia. Nic dziwnego: jest dość spory, ponieważ rozciąga się aż od Ochoty, poprzez Włochy i Ursus, na kwartale Alei Jerozolimskich oraz ulicy Grójeckiej kończąc. Zobacz, czym jeszcze charakteryzuje się ten obszar i zobacz, że warto tu wynająć biuro dla swojej firmy!

Wyborne sąsiedztwo

Suma powierzchni biurowych w Alejach Jerozolimskich wynosi aż 700.000 m2. To sprawia, że jest jedną z największych, a zarazem najbardziej prestiżowych dzielnic biznesowych w Warszawie. Swoje siedziby ma tutaj wiele znanych firm, zwłaszcza z branży telekomunikacyjnej, sektora publicznego, IT czy usług wspólnych.

Dogodna lokalizacja

Aleje Jerozolimskie są znakomitą lokalizacją ze względu na łatwość dojazdu – zarówno komunikacją publiczną, jak i samochodem. Ponadto biurowce w tym rejonie mają dostęp do wielu miejsc parkingowych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się linie kolei miejskich (wraz z Dworcem Zachodnim), do których można szybko dostać się w różne części Warszawy, jak i rejony ościenne. Z kolei na osi ulicy Grójeckiej uruchomiono kilka linii tramwajowych i autobusowych.

Wysokiej klasy budynki

W rejonie Alej Jerozolimskich znajdują się przede wszystkim powierzchnie biurowe do wynajęcia klasy B. Warto zwrócić szczególną uwagę na takie budynki, jak West Station, Oxygen Park oraz kompleks Eurocentrum. Znacząca większość budynków biurowych w tym rejonie to jednak budynki kilku bądź kilkunastoletnie, które przeszły kompletną renowację (zarówno do zewnątrz, jak i od wewnątrz) i teraz są atrakcyjną ofertą nawet dla znanych korporacji.

Dostęp do sklepów

W rejonie Alei Jerozolimskich nie brakuje obiektów handlowych i usługowych. Co ciekawe, znajdują się one głównie w biurowcach. Dla przykładu: kompleks Eurocentrum posiada własny pasaż ze sporą liczbą punktów usługowych, sklepów oraz kilkoma punktami gastronomicznymi. Z kolei w budynku Mistral ulokowano przedszkole, a we wspomnianym budynku Adgar Park West znajduje się restauracja, siłownia oraz sklepy i usługi sportowe.

Poprzedni artykułJak wybrać magazyn? Jaki to koszt?
Następny artykułGdzie we Wrocławiu można coś wydrukować?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj