Gdzie we Wrocławiu można coś wydrukować?

Gdzie we Wrocławiu można coś wydrukować? To pytanie zadają sobie przede wszystkim studenci, choć usługi drukarskie nie są kierowane wyłącznie do osób uczących się, lecz także do firm i osób prywatnych. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest Ci standardowy, czarno-biały wydruk w formacie A4, czy może szukasz miejsca przyjmującego zlecenia na bardziej rozbudowane projekty drukarskie, miejscem dla Ciebie jest wrocławska Drukarnia KiD oferująca zarówno druk cyfrowy, jak i offsetowy. Jak wygląda jej oferta? Zobaczmy!

Druki reklamowe – wizytówki, foldery, broszury i ulotki

Oferta Drukarni KiD to między innymi oferta skierowana do firm poszukujących miejsca, które podejmie się wydruku materiałów reklamowych i promocyjnych. Możesz tu zlecić nie tylko przygotowanie firmowej papeterii i wizytówek, lecz również druk wysokiej jakości kolorowych ulotek oraz szytych, klejonych lub szyto-klejonych folderów reklamowych oraz broszur, które przybliżą potencjalnym klientom ofertę Twojej firmy. Pamiętaj, że wszelkiego rodzaju materiały reklamowe stają się swego rodzaju wizytówką danej marki – warto więc zadbać o to, by zostały przygotowane z dbałością o najdrobniejszy szczegół i wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, które pozwolą osiągnąć najlepsze efekty. Dobrym pomysłem jest też skonsultowanie projektu z doświadczonym grafikiem, który będzie w stanie ocenić, jak elementy graficzne będą prezentowały się po wydrukowaniu na wybranym typie papieru. Właśnie tego rodzaju usługi oferuje swoim klientom Drukarnia KiD.

Wielkoformatowe druki reklamowe

Szukasz miejsca, w którym można zlecić przygotowanie reklamowych druków wielkoformatowych takich jak banery czy plakaty? Zastanawiasz się nad opcją tradycyjnego druku solwentowego? Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź ofertę wielkoformatowych druków pigmentowych w Drukarni KiD. Charakteryzują się one bowiem znacznie wyższą jakością i lepszą trwałością niż druk solwentowy, dzięki czemu będą znacznie lepiej się prezentować i długo pozostaną użyteczne. Warto tu zaznaczyć, że cena druków pigmentowych wcale nie musi być znacząco wyższa. Swoim klientom Drukarnia KiD proponuje realizację zleceń wielkoformatowych o wymiarach nieprzekraczających 44 cali w cenie zaledwie 35 zł za każdy metr kwadratowy.

Druki personalizowane

Oferta Drukarni KiD obejmuje również szeroki wybór druków personalizowanych takich jak kalendarze, planery czy notesy spiralne. Możesz tu zlecić także druk zaproszeń skierowanych bezpośrednio do konkretnego odbiorcy, a nawet biletów z numeracją czy ulotek z kodem kreskowym. Ofertę tę docenią oczywiście klienci biznesowi, szukający rozwiązań, które pozwolą potencjalnemu klientowi poczuć się kimś więcej niż tylko kolejnym przedstawicielem szerokiej grupy odbiorców. Projekty tego rodzaju z pewnością sprawdzą się również w przypadku projektowania jedynych w swoim rodzaju zaproszeń na wesele czy wyjątkowego prezentu w postaci kalendarza, planera lub notesu przygotowanego specjalnie dla kogoś wyjątkowego.

Lokalizacja

Drukarnia KiD znajduje się przy ulicy Długosza 2-6, w budynku nr 5 wchodzącym w skład kompleksu powstałego na przełomie XIX i XX wieku. Dzięki niewielkiej odległości od przystanków zlokalizowanych przy sąsiadującym z kompleksem pl. Kromera z łatwością dojedziesz tu właściwie z każdej części miasta. http://www.drukarniakid.pl/

Poprzedni artykułCzy warto wynająć biuro w rejonie Alei jerozolimskich w Warszawie?
Następny artykułRodzaje folii do zadruku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj