Nie martw się o uszkodzony samochód!

Uszkodzone auto to rzecz, którą nie trzeba zaprzątać sobie głowy. PZU oferuje AC z opcją Auto Non Stop. Dzięki niemu, w przypadku obsługi zgłoszenia z AC, PZU zorganizuje błyskawiczną pomoc drogową i zapewni auto zastępcze na czas naprawy szkody.

Poruszając się na co dzień autem nie myślimy o problemach, jakie może spowodować uszkodzony samochód. Przekonujemy się o tym dopiero w momencie, kiedy pojazd ulega wypadkowi i dlatego musimy zmienić plany. Można tego uniknąć wybierając ubezpieczenie AC w PZU z opcją Auto Non Stop.

Ubezpieczenie PZU Auto AC z opcją Auto Non Stop oferuje błyskawiczną pomoc drogową i auto zastępcze dostępne od ręki na cały czas trwania naprawy. Dzięki takiej opcji nie musimy się martwić planując chociażby majówkowy wypad nad morze lub w góry. Jeżeli dojdzie do uszkodzenia pojazdu w trakcie podróży, auto zastępcze zostanie podstawione na lawecie. Następnie PZU odholuje uszkodzony samochód i pomoże w zorganizowaniu naprawy w sieci profesjonalnych warsztatów, z którymi współpracuje.

– O tym, jak potrzebne jest auto zastępcze, dowiadujemy się z reguły od razu, jak tylko uszkodzimy nasz samochód. Wtedy musimy zmieniać wszystkie nasze plany. Ubezpieczenie PZU Auto AC z opcją Auto Non Stop daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki tej opcji jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność w przypadku uszkodzenia auta – powiedział Marek Baran, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej w PZU. – Posiadając ubezpieczenie PZU Auto AC z opcją Auto Non Stop jedyne, o czym musimy pamiętać, to zostawić auto zastępcze w warsztacie i odebrać nasz naprawiony samochód.

Ruszyła kampania PZU promująca PZU Auto AC z opcją Auto Non Stop. Kampania potrwa do końca marca. Akcja prowadzona będzie w telewizji oraz online, a także w oddziałach PZU oraz u agentów. Informacje o zakresie ubezpieczenia, wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU SA są zawarte w ogólnych warunkach ubezpieczeń komunikacyjnych PZU Auto dostępnych w oddziałach i na pzu.

Poprzedni artykułJak wprowadzić na rynek innowacyjny produkt i przetrwać?
Następny artykułPolacy nie ufają systemowi emerytalnemu, ale dadzą szansę PPK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj