Nowoczesne kompetencje gwarancją atrakcyjnej pracy

Niezależnie od miejsca pracy można zauważyć silny wzrost nowoczesnych technologii, a co za tym idzie wielu programów. Dźwignią handlu zawsze był marketing, a dziś ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie firmy bez działań online. Studia podyplomowe to doskonały sposób na naukę nowych umiejętności!

Świat online rządzi się swoimi prawami, które ciężko zrozumieć bez odpowiedniego kursu czy przeszkolenia. Niestety w pracy nasi przełożeni oczekują od nas konkretnych umiejętności już nie tylko ograniczających się do obsługi komputera. Coraz częściej przewagę nad konkurencją daje znajomość zaawansowanych programów.

Takim rodzajem są programy graficzne, ponieważ coraz częściej nasze obowiązki wymagają od nas tworzenia materiałów reklamowych. Coraz częściej temu obszarowi poświęca się w firmach dużo uwagi, ponieważ utworzenie nowego stanowiska pracy wiąże się z dużymi kosztami zatrudnienia. Doskonałym sposobem na rozwój zarówno twardych, jak i miękkich umiejętności jest grafika komputerowa – studia podyplomowe to nie tylko doskonała okazja do poznania nowych programów. To również niepowtarzalny trening kreatywności.

Starannie wyselekcjonowana i aktualna wiedza przyda się również doświadczonym grafikom. Nowoczesnych kompetencji niejednokrotnie nie można zawęzić wyłącznie do jednej dziedziny. Kompleksowe ujęcie dotyczy, na przykład takiego obszaru jak marketing internetowy. Studia podyplomowe to nie tylko okazja do nabycia nowych kompetencji, ale również ich wzmocnienia i potwierdzenia swoich kwalifikacji na papierze. Wielu pracodawców zwraca na to uwagę i wciąż jest to ważne kryterium w trakcie procesu selekcji kandydatów.

Edukacja podyplomowa powinna spełniać szereg warunków, aby można było uznać zdobyte kwalifikacje za faktycznie wartościowe na rynku pracy.

Kluczową rolę odgrywa tu wybór uczelni. Należy tu wziąć pod uwagę doświadczenie oraz innowacyjność, która jest wpisana w nowoczesne kształcenie. To właśnie ono jest wyróżnikiem CKPiRB. Pod tym skrótem kryje się Centrum Kształcenia Podyplomowego i Rozwoju Biznesu, które działa przy znanej Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Istotną cechą kształcenia jest podejście kreatywne i nastawienie na rozwiązanie problemów, z którymi faktycznie możemy się spotkać w naszej pracy.

Dużym atutem jest aktualność przekazywanej wiedzy i podążanie za trendami w tak dynamicznie rozwijających się obszarach zawodowych, jak marketing internetowy czy grafika komputerowa.

Poprzedni artykułJak wybrać dobrego partnera outsourcingowego?
Następny artykułDziennik z czasów kwarantanny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj