Veeam Backup & Replication — najlepsze oprogramowanie do zarządzania ochroną danych

Oprogramowanie Veeam pozwala na podjęcie kompleksowych działań w obrębie ochrony danych. Dzięki Veeam Backup & Replication można szybko i bezpiecznie tworzyć kopie zapasowe, odzyskiwać oraz replikować aplikacje i dane. Veeam Backup & Replication oferuje wydajną i kompleksową ochronę danych. Umożliwia firmom nie tylko ich asekurację, ale również zapewnia dostępność wszystkich obciążeń roboczych— wirtualnych, chmurowych, a także fizycznych.

Veeam — pakiet inteligentnych rozwiązań

Veeam Backup & Replication jest najlepszym oprogramowaniem do bezpiecznego tworzenia kopii zapasowych. Usługi w zakresie tworzenia backupu obejmują między innymi:

 • Szybki i bezproblemowy proces tworzenia kopii zapasowych, które są łatwe w obsłudze, co przekłada się na oszczędność Państwa czasu;
 • Gwarancja nieograniczonej pojemności, a także konkurencyjnej ceny długotrwałego przechowywania danych;
 • Niższe wartości parametru RPO z pamięci masowej;
 • Obsługa aplikacji korporacyjnych — wtyczki Veaam dla Oracle RMAN i SAP HANANEW, co wiąże się ze zwiększeniem skalowalności i efektywności w procesie zarządzania środowiskiem korporacyjnym.

Veeam Backup zapewnia także zaawansowaną replikację wszystkich danych. Do zalet oprogramowania w obrębie replikacji należą:

 • Ulepszona replikacja maszyn wirtualnych oparta na obrazach;
 • Uzyskanie wysokiej dostępności i zdalnej lokalizacji w celu przywracania danych po awarii poprzez replikowanie maszyn wirtualnych na miejscu;
 • Wspomagane przełączanie do trybu awaryjnego, w celu odzyskania danych po awarii;
 • Akceleracja sieci WAN umożliwiająca płynny, bo aż 50-krotnie szybszy przepływ informacji i przesyłanie kopii zapasowych do lokalizacji zewnętrznej;
 • Pobieranie replik poza witrynę bez dodatkowych kosztów.

Veeam pozwala na inteligentne zarządzanie danymi. Prócz ekspresowego odzyskiwania danych umożliwia również:

 • Bezproblemowe przywracanie pojedynczych plików, uszkodzonej maszyny wirtualnej;
 • Bezpieczne przywracanie kopii, które jest możliwe dzięki wdrożeniu zabezpieczeń, ochrony antywirusowej, a także dodatkowych mechanizmów spełniających wymogi RODO;
 • Łatwość przenoszenia i odzyskiwania dowolnych obciążeń na platformy AWS, Azure i Azure Stack;
 • Osiągnięcie SLA, aby urzeczywistnić niski czas odzyskiwania i osiągnąć punkt odzyskiwania dla wszystkich aplikacji i danych.

Veeam Backup — niezawodna, kompleksowa ochrona danych

Veaam przyćmiewa tradycyjne narzędzia do backupu — wyróżnia się bogactwem funkcji oferowanych przez producenta. Liczne udogodnienia, które oferuje Veeam, ułatwiają klientom osiągnięcie maksymalnych korzyści. Umożliwiają przyspieszenie biznesowe, a także efektywność operacyjną bez przeszkód. Wszystkie działania, obejmujące zarządzanie ochroną danych firmy, są możliwe dzięki jednej konsoli.

Veeam Backup jest liderem w obrębie ochrony i odzyskiwania danych. Rozwiązania oferowane przez tę firmę, obejmują dowolne dane i dowolne aplikacje. Veeam umożliwia stworzenie skalowalnej infrastruktury kopii zapasowych dla rozmaitych środowisk i konfiguracji.

Dzięki licznym funkcjom, pakiet rozwiązań Veeam spełni wymagania klientów, którzy oczekują wydajności i niezawodności.

Oprogramowanie Veeam jest proste w użyciu w wielu środowiskach i lokalizacjach. Jego działanie nie jest zależne od typu hypervisora, pamięci masowej czy chmury. Zwiększa to atrakcyjność tego rozwiązania, korzystnie wpływa na efektywność zarządzania danymi firmy, a także zniża poziom uzależnienia od produktów danej marki.

Veeam, czyli koniec z tradycyjnymi narzędziami ochrony danych

Zintegrowane funkcje programu Veeam Backup górują nad starszymi rozwiązaniami do tworzenia kopii zapasowych. Modernizacja Veeam Backup & Replication zaowocowała przenośnością licencji. Od teraz niezawodna ochrona obejmuje nie tylko środowiska wirtualne VMware vSphere i Microsoft Hyper-V. Ponadto, możliwa jest ochrona fizycznych serwerów i stacji roboczych z systemami Microsoft Windows i Linux, a także aplikacji korporacyjnych. Wszystko to jest możliwe dzięki puli licencji przenośnych. Nie ma więc potrzeby zakupu odrębnych licencji do maszyn wirtualnych czy chmur — uniwersalne licencje przenośne są wystarczające.

Oprogramowanie Veeam Backup & Replication występuje w kilku wersjach: Standard, Enterprise i Enterprise Plus. Każda z nich ma wiele zalet, które zapewniają Państwu niezawodną ochronę danych.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą sklepu Thomas It i zaznajomienia się z najnowszymi wariantami oprogramowania Veeam Backup & Replication.

Zapraszamy również do kontaktowania z naszymi specjalistami. W razie jakichkolwiek wątpliwości, konsultanci Thomas It pomogą wybrać wersję, która jest najbardziej dostosowana do potrzeb Państwa firmy. Zapraszamy do współpracy!

Poprzedni artykułKiedy sprawdzą się szybkie pożyczki gotówkowe?
Następny artykułJak dostać darmową chwilówkę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj