Zadbaj o finansową wolność dziecka teraz i w przyszłości!

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. W tym celu dbamy o swoje dziecko, zapewniając mu materialny dostatek i ciężko pracując na to, aby żyło mu się dobrze. A co z przyszłością dziecka? W nią również warto zainwestować, aby rodzicielska troska nie skończyła się z dniem, w którym potomek opuści rodzinny dom!

Ubezpieczenie oszczędnościowe

To taka długoterminowa polisa dla dziecka, która zabezpiecza jego byt teraz i w przyszłości. A konkretnie – jest to ubezpieczenie na życie dziecka, w trakcie trwania którego rodzic wpłaca co miesiąc niewielką sumę na poczet polisy ubezpieczeniowej. To, jak długo oszczędzasz, zależy od Ciebie – ale nie może to być okres krótszy niż 10 lat. Po upływie zadeklarowanego czas masz pewność, że Twoje dziecko otrzyma zgromadzone na koncie pieniądze! Co więcej – możesz liczyć również na korzystne premie roczne oraz premię końcową, które powiększają pulę wypłaty finansowej dla Twojego dziecka!

Doskonałe warunki polisy

Polisa dla dziecka Start w Życie to nietypowy rodzaj ubezpieczenia, które ma gwarantować Twojemu dziecku wypłatę środków po upływie określonego czasu. Otrzymywanie 500+ na każde dziecko jest idealnym pretekstem, by rozpocząć oszczędzanie i zgromadzić na tym koncie duże pieniądze w przyszłości! Dobre warunki, którymi objęte jest to ubezpieczenie, sprawią, że przestaniesz się wahać, czy jest to korzystne rozwiązanie. Otrzymujesz gwarancję dalszego kontynuowania wpłaty składek nawet wówczas, gdy Ty sam utracisz zdolność do pracy na skutek zwolnienia czy pogorszenia stanu zdrowia, a nawet śmierci. Tym samym nawet nie płacąc składek, zyskujesz ciągłość ich opłacania, a zatem Twoje dziecko nie traci niczego! Ty decydujesz również o tym, w jaki sposób mają zostać wypłacane zgromadzone środki. Wypłacając je w 4 równych ratach co roku, Twoje dziecko może mieć opłacone w pełni studia na każdy rok! Wypłacone od razu środki mogą zostać przeznaczone na zakup mieszkania lub wkład własny. Tak czy owak, Twoje dziecko startując w przyszłość, ma zgromadzoną pewną sumę pieniędzy, którą może rozdysponować w dowolny sposób!

Bezpieczeństwo finansowe dziecka

Rodzic zobowiązany jest do 18. roku życia finansowo łożyć na utrzymanie swojego dziecka, to jest zapewniać mu dach nad głową, wyżywienie, edukację i wszystko, co jest niezbędne do życia. Nierzadko jednak rodzice nie mają pewności, czy za kilkanaście lat wciąż będą w stanie zagwarantować swojemu dziecku dostęp do studiów wyższych czy życie na wysokim poziomie pomimo przerwania nauki. Dlatego odkładanie drobnych sum co miesiąc na przyszłość dziecka nie jest wielkim wyrzeczeniem, a może znacząco poprawić jego sytuację w przyszłości. Decyzja o ubezpieczeniu oszczędnościowym dla dziecka powinna być dobrze przemyślana, ale zdecydowanie warto ją podjąć. Należy ustalić taką kwotę składek, aby nie była ona zbyt dużym obciążeniem dla budżetu domowego obecnie i za kilka lat, ale dawała w przyszłości pokaźną sumę, która będzie stanowiła zabezpieczenie finansowe bytu dorosłego już dziecka.

Poprzedni artykułKonto dla firmy — co warto wiedzieć?
Następny artykułReklama indoorowa i reklama outdoorowa – formy, cele, efekty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj