Veeam Backup & Replication — najlepsze oprogramowanie do zarządzania ochroną danych

Oprogramowanie Veeam pozwala na podjęcie kompleksowych działań w obrębie ochrony danych. Dzięki Veeam Backup & Replication można szybko i bezpiecznie tworzyć kopie zapasowe, odzyskiwać oraz replikować aplikacje i dane. Veeam Backup & Replication oferuje wydajną i kompleksową ochronę danych. Umożliwia firmom nie tylko ich asekurację, ale również zapewnia dostępność wszystkich obciążeń roboczych— wirtualnych, chmurowych, a także fizycznych.

Veeam — pakiet inteligentnych rozwiązań

Veeam Backup & Replication jest najlepszym oprogramowaniem do bezpiecznego tworzenia kopii zapasowych. Usługi w zakresie tworzenia backupu obejmują między innymi:

 • Szybki i bezproblemowy proces tworzenia kopii zapasowych, które są łatwe w obsłudze, co przekłada się na oszczędność Państwa czasu;
 • Gwarancja nieograniczonej pojemności, a także konkurencyjnej ceny długotrwałego przechowywania danych;
 • Niższe wartości parametru RPO z pamięci masowej;
 • Obsługa aplikacji korporacyjnych — wtyczki Veaam dla Oracle RMAN i SAP HANANEW, co wiąże się ze zwiększeniem skalowalności i efektywności w procesie zarządzania środowiskiem korporacyjnym.

Veeam Backup zapewnia także zaawansowaną replikację wszystkich danych. Do zalet oprogramowania w obrębie replikacji należą:

 • Ulepszona replikacja maszyn wirtualnych oparta na obrazach;
 • Uzyskanie wysokiej dostępności i zdalnej lokalizacji w celu przywracania danych po awarii poprzez replikowanie maszyn wirtualnych na miejscu;
 • Wspomagane przełączanie do trybu awaryjnego, w celu odzyskania danych po awarii;
 • Akceleracja sieci WAN umożliwiająca płynny, bo aż 50-krotnie szybszy przepływ informacji i przesyłanie kopii zapasowych do lokalizacji zewnętrznej;
 • Pobieranie replik poza witrynę bez dodatkowych kosztów.

Veeam pozwala na inteligentne zarządzanie danymi. Prócz ekspresowego odzyskiwania danych umożliwia również:

 • Bezproblemowe przywracanie pojedynczych plików, uszkodzonej maszyny wirtualnej;
 • Bezpieczne przywracanie kopii, które jest możliwe dzięki wdrożeniu zabezpieczeń, ochrony antywirusowej, a także dodatkowych mechanizmów spełniających wymogi RODO;
 • Łatwość przenoszenia i odzyskiwania dowolnych obciążeń na platformy AWS, Azure i Azure Stack;
 • Osiągnięcie SLA, aby urzeczywistnić niski czas odzyskiwania i osiągnąć punkt odzyskiwania dla wszystkich aplikacji i danych.

Veeam Backup — niezawodna, kompleksowa ochrona danych

Veaam przyćmiewa tradycyjne narzędzia do backupu — wyróżnia się bogactwem funkcji oferowanych przez producenta. Liczne udogodnienia, które oferuje Veeam, ułatwiają klientom osiągnięcie maksymalnych korzyści. Umożliwiają przyspieszenie biznesowe, a także efektywność operacyjną bez przeszkód. Wszystkie działania, obejmujące zarządzanie ochroną danych firmy, są możliwe dzięki jednej konsoli.

Veeam Backup jest liderem w obrębie ochrony i odzyskiwania danych. Rozwiązania oferowane przez tę firmę, obejmują dowolne dane i dowolne aplikacje. Veeam umożliwia stworzenie skalowalnej infrastruktury kopii zapasowych dla rozmaitych środowisk i konfiguracji.

Dzięki licznym funkcjom, pakiet rozwiązań Veeam spełni wymagania klientów, którzy oczekują wydajności i niezawodności.

Oprogramowanie Veeam jest proste w użyciu w wielu środowiskach i lokalizacjach. Jego działanie nie jest zależne od typu hypervisora, pamięci masowej czy chmury. Zwiększa to atrakcyjność tego rozwiązania, korzystnie wpływa na efektywność zarządzania danymi firmy, a także zniża poziom uzależnienia od produktów danej marki.

Veeam, czyli koniec z tradycyjnymi narzędziami ochrony danych

Zintegrowane funkcje programu Veeam Backup górują nad starszymi rozwiązaniami do tworzenia kopii zapasowych. Modernizacja Veeam Backup & Replication zaowocowała przenośnością licencji. Od teraz niezawodna ochrona obejmuje nie tylko środowiska wirtualne VMware vSphere i Microsoft Hyper-V. Ponadto, możliwa jest ochrona fizycznych serwerów i stacji roboczych z systemami Microsoft Windows i Linux, a także aplikacji korporacyjnych. Wszystko to jest możliwe dzięki puli licencji przenośnych. Nie ma więc potrzeby zakupu odrębnych licencji do maszyn wirtualnych czy chmur — uniwersalne licencje przenośne są wystarczające.

Oprogramowanie Veeam Backup & Replication występuje w kilku wersjach: Standard, Enterprise i Enterprise Plus. Każda z nich ma wiele zalet, które zapewniają Państwu niezawodną ochronę danych.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą sklepu Thomas It i zaznajomienia się z najnowszymi wariantami oprogramowania Veeam Backup & Replication.

Zapraszamy również do kontaktowania z naszymi specjalistami. W razie jakichkolwiek wątpliwości, konsultanci Thomas It pomogą wybrać wersję, która jest najbardziej dostosowana do potrzeb Państwa firmy. Zapraszamy do współpracy!

Veeam Backup & Replication — najlepsze oprogramowanie do zarządzania ochroną danych
Rate this post

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here